Batle Source
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Batle Source

Follow your destiny
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Reidо ........

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Канаме

Канаме


Брой мнения : 90
Join date : 17.06.2009

Reidо ........ Empty
ПисанеЗаглавие: Reidо ........   Reidо ........ I_icon_minitimeСря Юни 17, 2009 11:59 pm

име:Reido
Години:15
раса: Ангел
Способности: Призоваване на Феникс " Безмъртна птица която след като умре се възражда от пепелта си " Защитна сфера с крилата си " Прикрива се с крилата си и избегва повечето атаки, като след това крилата падат и се възраждат.. Може да бъде използвано само веднъж в битка " Контролиране на огън и лед " Променяне на тялото си в ледено или огнено при леденото контролира и може да заледява водата.. При огненото тялото му се подпалва и може да контролира огъня, като само при него работи призоваване на феникс " Летене с много голяма скорост и супер физически сили.. Бронирана кожа " Куршуми и обикновенни мечове само леко ще го одраскат " Контрол над гравитация и начална телекинеза " САмо за контрол на предмети и трябват движения на ръцете "

Описание:сребриста коса дребен има голям меч има верига в единия ракав обича да мързелува и е малко первезен.. ЦЕл на земята да бъде ангел хранител на някой.


Последната промяна е направена от Reidо на Чет Юни 18, 2009 12:51 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Стоун
Admin
Стоун


Брой мнения : 1179
Join date : 14.06.2009

Reidо ........ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reidо ........   Reidо ........ I_icon_minitimeЧет Юни 18, 2009 12:06 am

ОДобрен
Върнете се в началото Go down
https://batlesource.bulgarianforum.net
Amaranth

Amaranth


Брой мнения : 774
Join date : 14.06.2009

Reidо ........ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reidо ........   Reidо ........ I_icon_minitimeЧет Юни 18, 2009 12:29 am

Е тва вече няма как да го подмина! ПОЛОВИНАТА СПОСОБНИСТИ СА ВЗЕТИ ОТ МОЯ ГЕРОЙ МАМА МУ Д*БА (с извинение на езика)
Върнете се в началото Go down
Канаме

Канаме


Брой мнения : 90
Join date : 17.06.2009

Reidо ........ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reidо ........   Reidо ........ I_icon_minitimeЧет Юни 18, 2009 12:30 am

Еми ся сори ама ме кефи героя ти
Върнете се в началото Go down
Amaranth

Amaranth


Брой мнения : 774
Join date : 14.06.2009

Reidо ........ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reidо ........   Reidо ........ I_icon_minitimeЧет Юни 18, 2009 12:32 am

Сори, ама тва не е обяснение.Първо, телекинезата ти е по-слаба, второ, не си безсмъртен, трето, аз те побеждавам във всяко нещо откраднато от мен.Ако не те кефи сменяй героя xD
Върнете се в началото Go down
Канаме

Канаме


Брой мнения : 90
Join date : 17.06.2009

Reidо ........ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reidо ........   Reidо ........ I_icon_minitimeЧет Юни 18, 2009 12:33 am

аа нема квото сам си писал си е така нема по слабо нема по силно тва че сам копирал некои то тях не значи че тр сам по слаб
Върнете се в началото Go down
Amaranth

Amaranth


Брой мнения : 774
Join date : 14.06.2009

Reidо ........ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reidо ........   Reidо ........ I_icon_minitimeЧет Юни 18, 2009 12:34 am

Добре, начи ти едитвам мнението и трия всичко копнато от мен.Доволен? Ако избереш да са по-слаби, просто ше ти се наложи да не ме нападаш, но щом искаш изобщо да ги нямаш xD
Върнете се в началото Go down
Канаме

Канаме


Брой мнения : 90
Join date : 17.06.2009

Reidо ........ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reidо ........   Reidо ........ I_icon_minitimeЧет Юни 18, 2009 12:37 am

аве ти каф си да казваш каф герои да сам ве
Върнете се в началото Go down
Amaranth

Amaranth


Брой мнения : 774
Join date : 14.06.2009

Reidо ........ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reidо ........   Reidо ........ I_icon_minitimeЧет Юни 18, 2009 12:37 am

Админ XD ИЗЯЖ СЕ ОТ ЯД XD
Върнете се в началото Go down
Канаме

Канаме


Брой мнения : 90
Join date : 17.06.2009

Reidо ........ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reidо ........   Reidо ........ I_icon_minitimeЧет Юни 18, 2009 12:38 am

и ко да не си с два чифта мадя кат си админ
Върнете се в началото Go down
Amaranth

Amaranth


Брой мнения : 774
Join date : 14.06.2009

Reidо ........ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reidо ........   Reidо ........ I_icon_minitimeЧет Юни 18, 2009 12:39 am

Ти тъп ли си? Админ пич! Тва значи, че мога да кажа дали си одобрен и кво не ме кефи в атаките ти! XD
Върнете се в началото Go down
Канаме

Канаме


Брой мнения : 90
Join date : 17.06.2009

Reidо ........ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reidо ........   Reidо ........ I_icon_minitimeЧет Юни 18, 2009 12:40 am

аз пак мога ти кажа мн неща и аз сам си одобрен така че пффф махаи са
Върнете се в началото Go down
Стоун
Admin
Стоун


Брой мнения : 1179
Join date : 14.06.2009

Reidо ........ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reidо ........   Reidо ........ I_icon_minitimeЧет Юни 18, 2009 12:44 am

СТОП !
Върнете се в началото Go down
https://batlesource.bulgarianforum.net
Amaranth

Amaranth


Брой мнения : 774
Join date : 14.06.2009

Reidо ........ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reidо ........   Reidо ........ I_icon_minitimeЧет Юни 18, 2009 12:45 am

Да?
Върнете се в началото Go down
Канаме

Канаме


Брой мнения : 90
Join date : 17.06.2009

Reidо ........ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reidо ........   Reidо ........ I_icon_minitimeЧет Юни 18, 2009 12:47 am

аде духачка вече знам та кои си мхуахмауха ся сам си нормално силен голям кур кат си принц
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Reidо ........ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Reidо ........   Reidо ........ I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Reidо ........
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Batle Source :: Създаване на Герой :: Създаване на Герой-
Идете на: